pinsestævne starttider

DRESSUR LØRDAG DEN 3. JUNI: 

 Vi starter første rytter kl 9.00 og er færdige ca 10.30

mødetid for rideskolebørn er 30 min før starttidCool

OBS er der nogen der ikke er på sender i mail til rideskolen så kommer i på 

1. kl. 9:00 Isabella L på Vivaldi (LC2)

2. kl. 9:05 Anna på Emma (LD1)

3. kl. 9:10 Kiara på Fabian (LD1)

4. kl. 9:15 Emilie Larsen på Hector (LD1)

5. kl. 9:20 Isabella Smidth på Anton (LD1)

6. kl. 9:25 Elia Martinsen på Emma (LC2)

7. kl. 9:30 Cecilie Johansen på Fabian (LD1) 

8. kl. 9:35 Jasmin Jahn på Hector (LD1) 

9. kl. 9:40 Anne Sofie Therkildsen på Anton (LD1) 

10. kl. 9:45 Freja Klæber på Emma (LD1) 

11. kl. 9:50 Wilma Ophus på Fabian (LD1) 

12. kl. 9:55 Sofie Wernberg på Hector (LD1) 

13. kl. 10:00 Sidney på Anton (LD1) 

14. kl. 10:05 Freja Klæber på Emma (LC2) 

15. kl. 10:10 Caroline Kjærgaard på Fabian (LC2) 

16. kl. 10:15 Nana Krak på Anton (LD1) 

17. kl. 10:30 Mikkel Madsen på Akadur (LC2) 

 

SPRING MANDAG DEN 5. JUNI: 

Mødetid for rideskolebørn er kl 9.00 til banegennemgang Cool

 

Bom på Jord - starter kl. 9:30  

1. Sofia Fohlman på Nimbus 

2. Mathilde Møller på Vivaldi 

3. Elif Ozkahver på Benjamin 

4. Mira Hertz på Fabian 

5. Dicte Schjøtt på Anton 

6. Emilie Petersen på Emma 

7. Marie N.C. på Nimbus 

8. Sofia på Vivaldi 

9. Elia på Benjamin 

10. Silja Carlsen på Fabian 

11. Sofie Hoffasetz på Anton 

12. Ida F. Danielsen på Emma 

13. Dunja Ahamz på Nimbus 

14. Kiara på Benjamin 

15. Astrid Ludvig Rossen på Anton 

16. Freja Klæber på Emma 

17. Stella Sejr på Fabian 

 

 

30 CM 

1. Sidney på Dundee 

2. Freja Klæber på Emma 

3. Cecilie Lauritzen på Nimbus 

3B. Sidney på Dundee

4. Gabrielle Møller på Fabian  

4B. Cecilie lavridsen på Nimbus

5. Kiara på Benjamin 

6. Sigrid på Vivaldi 

7. Nanna Andersen på Anton 

8. Johanne på Emma 

9. Cecilie Johansen på Fabian 

10. Isabella L på Vivaldi 

11. Sofia på Benjamin 

12. Malou på Anton 

13. Caroline Kjærgaard på Fabian 

14. Sofia på Benjamin